LALIGA HYPERMOTION | J7 | UD Almería - RCD Mallorca
LALIGA HYPERMOTION
|
J7Estadi Mallorca Son Moix
-DIES
:
-H
:
-MIN
:
-S
-
Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Adrián Fuentes
Marcos Luna
Duels guanyats
Manu Morlanes
Brian Cipenga
Passades completades
Antonio Raíllo
Federico Bonini
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
1
victòries
1
victòries
2
empats
Dades des de 2022 • LALIGA HYPERMOTION
Enfrontaments recents
RCD Mallorca
LALIGA EA SPORTS
2 - 2
UD Almería
UD Almería
LALIGA EA SPORTS
0 - 0
RCD Mallorca
UD Almería
LALIGA EA SPORTS
3 - 0
RCD Mallorca
RCD Mallorca
LALIGA EA SPORTS
1 - 0
UD Almería
Ratxa en els últims partits
RSB
0
-1
MLL
Victòria
vMLL
2
-0
SAB
Victòria
vELD
0
-0
MLL
Empat
eMLL
3
-0
CEU
Victòria
vGRA
2
-0
MLL
Derrota
dDades de: LALIGA HYPERMOTION
Estadístiques de la temporada
RCD Mallorca
UD Almería
Posseïxió
52%
55%
Posseïxió. RCD Mallorca: 52%. UD Almería, 55%
per partit
Gols
per partit
1,4
7
8
1,6
Gols. RCD Mallorca: 7, per partit: 1,4. UD Almería, 8, per partit: 1,6
per partit
Gols de penal
per partit
0
0
0
0
Gols de penal. RCD Mallorca: 0, per partit: 0. UD Almería, 0, per partit: 0
per partit
Xuts
per partit
9,2
46
42
8,4
Xuts. RCD Mallorca: 46, per partit: 9,2. UD Almería, 42, per partit: 8,4
per partit
Xuts a porteria
per partit
4,6
23
17
3,4
Xuts a porteria. RCD Mallorca: 23, per partit: 4,6. UD Almería, 17, per partit: 3,4
Precisió de xut
50%
40%
Precisió de xut. RCD Mallorca: 50%. UD Almería, 40%
per partit
Passades totals
per partit
468,8
2.344
2.421
484,2
Passades totals. RCD Mallorca: 2.344, per partit: 468,8. UD Almería, 2.421, per partit: 484,2
Precisió en les passades
86%
84%
Precisió en les passades. RCD Mallorca: 86%. UD Almería, 84%
per partit
Còrners
per partit
3,6
18
20
4
Còrners. RCD Mallorca: 18, per partit: 3,6. UD Almería, 20, per partit: 4
per partit
Faltes
per partit
12,4
62
58
11,6
Faltes. RCD Mallorca: 62, per partit: 12,4. UD Almería, 58, per partit: 11,6
per partit
Fora de joc
per partit
1,2
6
4
0,8
Fora de joc. RCD Mallorca: 6, per partit: 1,2. UD Almería, 4, per partit: 0,8
Targetes grogues
13
9
Targetes vermelles
0
1
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Adrián Fuentes
Marcos Luna
Duels guanyats
Manu Morlanes
Brian Cipenga
Passades completades
Antonio Raíllo
Federico Bonini
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Castellón | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 |
| 2 | SD Eibar | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 |
| 3 | RCD Mallorca | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 2 | 6 |
| 4 | UD Almería | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | 6 |
| 5 | Burgos CF | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 |
| 6 | CE Sabadell | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 |
| 7 | CD Leganés | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 |
| 8 | Girona FC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | 4 |
| 9 | Real Sporting | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 |
| 10 | UD Las Palmas | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 |
| 11 | CD Tenerife | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 |
| 12 | R. Sociedad B | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 |
| 13 | Real Oviedo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 |
| 14 | Granada CF | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 |
| 15 | Celta Fortuna | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 |
| 16 | Córdoba CF | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 |
| 17 | CD Eldense | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 |
| 18 | Real Valladolid CF | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 |
| 19 | Cádiz CF | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 |
| 20 | FC Andorra | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 13 | -4 |
| 21 | Albacete BP | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 10 | -6 |
| 22 | AD Ceuta FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 16 | -13 |
Ascens
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols