LALIGA HYPERMOTION | J33 | CD Eldense - FC Andorra
LALIGA HYPERMOTION
|
J33 -
-Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Classificació
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | CD Eldense | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 |
| 18 | FC Andorra | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 17 | -4 |
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Thomas Carrique
Guille Macho
Duels guanyats
Marc Domènech
Justin Smith
Passades completades
Diego Alende
Floris Smand
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
1
victòries
1
victòries
0
empats
Dades des de 2023 • LALIGA HYPERMOTION
Enfrontaments recents
CD Eldense
LALIGA HYPERMOTION
0 - 2
FC Andorra
FC Andorra
LALIGA HYPERMOTION
1 - 3
CD Eldense
Ratxa en els últims partits
GIR
2
-0
AND
Derrota
dAND
1
-0
CAS
Victòria
vSAB
0
-0
AND
Empat
eGRA
2
-3
AND
Victòria
vAND
1
-3
SPO
Derrota
dDades de: LALIGA HYPERMOTION
Estadístiques de la temporada
FC Andorra
CD Eldense
Posseïxió
60%
49%
Posseïxió. FC Andorra: 60%. CD Eldense, 49%
per partit
Gols
per partit
1,3
13
13
1,3
Gols. FC Andorra: 13, per partit: 1,3. CD Eldense, 13, per partit: 1,3
per partit
Gols de penal
per partit
0
0
3
0,3
Gols de penal. FC Andorra: 0, per partit: 0. CD Eldense, 3, per partit: 0,3
per partit
Xuts
per partit
12
120
104
10,4
Xuts. FC Andorra: 120, per partit: 12. CD Eldense, 104, per partit: 10,4
per partit
Xuts a porteria
per partit
5,2
52
46
4,6
Xuts a porteria. FC Andorra: 52, per partit: 5,2. CD Eldense, 46, per partit: 4,6
Precisió de xut
43%
44%
Precisió de xut. FC Andorra: 43%. CD Eldense, 44%
per partit
Passades totals
per partit
499,1
4.991
4.287
428,7
Passades totals. FC Andorra: 4.991, per partit: 499,1. CD Eldense, 4.287, per partit: 428,7
Precisió en les passades
84%
81%
Precisió en les passades. FC Andorra: 84%. CD Eldense, 81%
per partit
Còrners
per partit
4,7
47
60
6
Còrners. FC Andorra: 47, per partit: 4,7. CD Eldense, 60, per partit: 6
per partit
Faltes
per partit
10,6
106
121
12,1
Faltes. FC Andorra: 106, per partit: 10,6. CD Eldense, 121, per partit: 12,1
per partit
Fora de joc
per partit
2,5
25
18
1,8
Fora de joc. FC Andorra: 25, per partit: 2,5. CD Eldense, 18, per partit: 1,8
Targetes grogues
32
22
Targetes vermelles
0
0
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Thomas Carrique
Guille Macho
Duels guanyats
Marc Domènech
Justin Smith
Passades completades
Diego Alende
Floris Smand
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Almería | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 20 | 7 | 13 |
| 2 | CD Castellón | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 4 | 14 |
| 3 | SD Eibar | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 11 | 9 |
| 4 | Granada CF | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 17 | 13 | 4 |
| 5 | Real Sporting | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 11 | 9 | 2 |
| 6 | Girona FC | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 9 | 8 |
| 7 | RCD Mallorca | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 5 | 7 |
| 8 | Burgos CF | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | 3 |
| 9 | Real Oviedo | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | 3 |
| 10 | CE Sabadell | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | 2 |
| 11 | CD Eldense | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 |
| 12 | CD Tenerife | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 14 | -2 |
| 13 | Real Valladolid CF | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 |
| 14 | Celta Fortuna | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 16 | -1 |
| 15 | Córdoba CF | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 20 | -5 |
| 16 | UD Las Palmas | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 19 | -6 |
| 17 | CD Leganés | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 |
| 18 | FC Andorra | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 17 | -4 |
| 19 | R. Sociedad B | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 14 | 21 | -7 |
| 20 | Cádiz CF | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 11 | 13 | -2 |
| 21 | AD Ceuta FC | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 22 | -13 |
| 22 | Albacete BP | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 6 | 22 | -16 |
Ascens
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols