LALIGA HYPERMOTION | J13 | R. Sociedad B - CE Sabadell
LALIGA HYPERMOTION
|
J13Estadi de la Nova Creu Alta
-DIES
:
-H
:
-MIN
:
-S
-
Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Miki Codina
Dani Díaz
Duels guanyats
Óscar Sanz
Jon Balda
Passades completades
Albert Orriols Cerarols
Kazunari Kita
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
1
victòries
2
victòries
1
empats
Dades des de 2022 • LALIGA HYPERMOTION
Enfrontaments recents
R. Sociedad B
Primera Federación
0 - 1
CE Sabadell
CE Sabadell
Primera Federación
1 - 2
R. Sociedad B
R. Sociedad B
Primera Federación
1 - 1
CE Sabadell
CE Sabadell
Primera Federación
1 - 2
R. Sociedad B
Ratxa en els últims partits
ALB
2
-1
SAB
Derrota
dSAB
1
-1
TEN
Empat
eBUR
1
-0
SAB
Derrota
dCEU
1
-2
SAB
Victòria
vSAB
0
-0
AND
Empat
eDades de: LALIGA HYPERMOTION
Estadístiques de la temporada
CE Sabadell
R. Sociedad B
Posseïxió
45%
44%
Posseïxió. CE Sabadell: 45%. R. Sociedad B, 44%
per partit
Gols
per partit
1
12
15
1,3
Gols. CE Sabadell: 12, per partit: 1. R. Sociedad B, 15, per partit: 1,3
per partit
Gols de penal
per partit
0,1
1
0
0
Gols de penal. CE Sabadell: 1, per partit: 0,1. R. Sociedad B, 0, per partit: 0
per partit
Xuts
per partit
10,7
128
121
10,1
Xuts. CE Sabadell: 128, per partit: 10,7. R. Sociedad B, 121, per partit: 10,1
per partit
Xuts a porteria
per partit
3,8
46
50
4,2
Xuts a porteria. CE Sabadell: 46, per partit: 3,8. R. Sociedad B, 50, per partit: 4,2
Precisió de xut
35%
41%
Precisió de xut. CE Sabadell: 35%. R. Sociedad B, 41%
per partit
Passades totals
per partit
331,3
3.976
4.568
380,7
Passades totals. CE Sabadell: 3.976, per partit: 331,3. R. Sociedad B, 4.568, per partit: 380,7
Precisió en les passades
70%
79%
Precisió en les passades. CE Sabadell: 70%. R. Sociedad B, 79%
per partit
Còrners
per partit
5,3
64
56
4,7
Còrners. CE Sabadell: 64, per partit: 5,3. R. Sociedad B, 56, per partit: 4,7
per partit
Faltes
per partit
8,9
107
137
11,4
Faltes. CE Sabadell: 107, per partit: 8,9. R. Sociedad B, 137, per partit: 11,4
per partit
Fora de joc
per partit
2,6
31
28
2,3
Fora de joc. CE Sabadell: 31, per partit: 2,6. R. Sociedad B, 28, per partit: 2,3
Targetes grogues
36
34
Targetes vermelles
1
2
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Miki Codina
Dani Díaz
Duels guanyats
Óscar Sanz
Jon Balda
Passades completades
Albert Orriols Cerarols
Kazunari Kita
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Castellón | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 23 | 5 | 18 |
| 2 | UD Almería | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | 10 | 13 |
| 3 | SD Eibar | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | 14 | 7 |
| 4 | Granada CF | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 |
| 5 | RCD Mallorca | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 15 | 7 | 8 |
| 6 | Real Sporting | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 |
| 7 | Girona FC | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 22 | 11 | 11 |
| 8 | Burgos CF | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 |
| 9 | Real Oviedo | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 15 | 2 |
| 10 | CE Sabadell | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | 11 | 1 |
| 11 | UD Las Palmas | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 21 | -4 |
| 12 | Córdoba CF | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 19 | 22 | -3 |
| 13 | Real Valladolid CF | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 20 | 19 | 1 |
| 14 | CD Tenerife | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 15 | -2 |
| 15 | CD Eldense | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | 17 | -4 |
| 16 | Celta Fortuna | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 18 | 23 | -5 |
| 17 | CD Leganés | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | 20 | -10 |
| 18 | R. Sociedad B | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 22 | -7 |
| 19 | Cádiz CF | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | 16 | -1 |
| 20 | FC Andorra | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 15 | 20 | -5 |
| 21 | Albacete BP | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 10 | 23 | -13 |
| 22 | AD Ceuta FC | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 10 | 27 | -17 |
Ascens
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols