LALIGA HYPERMOTION | J10 | Córdoba CF - CD Leganés
LALIGA HYPERMOTION
|
J10Estadio Ontime Butarque
-DIES
:
-H
:
-MIN
:
-S
-
Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Patrick Soko
Ibai Sanz
Duels guanyats
Ismaël Gharbi
Rubén Alves
Passades completades
Marvel
Ismael Ruiz
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
0
victòries
1
victòries
1
empats
Dades des de 2025 • LALIGA HYPERMOTION
Enfrontaments recents
Córdoba CF
LALIGA HYPERMOTION
2 - 1
CD Leganés
CD Leganés
LALIGA HYPERMOTION
0 - 0
Córdoba CF
Ratxa en els últims partits
ALM
3
-0
LEG
Derrota
dCAD
4
-0
LEG
Derrota
dLEG
0
-2
CAS
Derrota
dLEG
3
-2
GRA
Victòria
vTEN
2
-0
LEG
Derrota
dDades de: LALIGA HYPERMOTION
Estadístiques de la temporada
CD Leganés
Córdoba CF
Posseïxió
44%
56%
Posseïxió. CD Leganés: 44%. Córdoba CF, 56%
per partit
Gols
per partit
0,7
6
14
1,6
Gols. CD Leganés: 6, per partit: 0,7. Córdoba CF, 14, per partit: 1,6
per partit
Gols de penal
per partit
0
0
1
0,1
Gols de penal. CD Leganés: 0, per partit: 0. Córdoba CF, 1, per partit: 0,1
per partit
Xuts
per partit
8,4
76
103
11,4
Xuts. CD Leganés: 76, per partit: 8,4. Córdoba CF, 103, per partit: 11,4
per partit
Xuts a porteria
per partit
3,4
31
43
4,8
Xuts a porteria. CD Leganés: 31, per partit: 3,4. Córdoba CF, 43, per partit: 4,8
Precisió de xut
40%
41%
Precisió de xut. CD Leganés: 40%. Córdoba CF, 41%
per partit
Passades totals
per partit
388,3
3.495
3.818
424,2
Passades totals. CD Leganés: 3.495, per partit: 388,3. Córdoba CF, 3.818, per partit: 424,2
Precisió en les passades
81%
81%
Precisió en les passades. CD Leganés: 81%. Córdoba CF, 81%
per partit
Còrners
per partit
3
27
45
5
Còrners. CD Leganés: 27, per partit: 3. Córdoba CF, 45, per partit: 5
per partit
Faltes
per partit
11,6
104
125
13,9
Faltes. CD Leganés: 104, per partit: 11,6. Córdoba CF, 125, per partit: 13,9
per partit
Fora de joc
per partit
2,1
19
16
1,8
Fora de joc. CD Leganés: 19, per partit: 2,1. Córdoba CF, 16, per partit: 1,8
Targetes grogues
24
31
Targetes vermelles
1
0
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Patrick Soko
Ibai Sanz
Duels guanyats
Ismaël Gharbi
Rubén Alves
Passades completades
Marvel
Ismael Ruiz
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Almería | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | 5 | 11 |
| 2 | SD Eibar | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 19 | 10 | 9 |
| 3 | CD Castellón | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 15 | 4 | 11 |
| 4 | RCD Mallorca | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 4 | 7 |
| 5 | CE Sabadell | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 |
| 6 | Real Sporting | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 |
| 7 | Girona FC | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 9 | 6 |
| 8 | Burgos CF | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 |
| 9 | Real Oviedo | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 |
| 10 | Granada CF | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 13 | 1 |
| 11 | Real Valladolid CF | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 |
| 12 | CD Tenerife | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 13 | -2 |
| 13 | Celta Fortuna | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 |
| 14 | CD Eldense | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 |
| 15 | UD Las Palmas | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 16 | -3 |
| 16 | CD Leganés | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 |
| 17 | FC Andorra | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 15 | -2 |
| 18 | Córdoba CF | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 14 | 20 | -6 |
| 19 | R. Sociedad B | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 17 | -5 |
| 20 | Cádiz CF | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 |
| 21 | AD Ceuta FC | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 20 | -12 |
| 22 | Albacete BP | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 5 | 20 | -15 |
Ascens
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols