Skip to main content
CA
Primer Equip

Queden 10 finals

A falta de deu partits, el nostre club segueix amb importants opcions d’aconseguir l’ascens de categoria.

A falta de deu partits, el nostre club segueix amb importants opcions d’aconseguir l’ascens de categoria. Després d’uns últims resultats positius contra equips de la part alta de la classificació, els nostres jugadors treballen al màxim per assolir l’objectiu de pujar a Tercera Divisió.

Esperem un final de lliga apassionant, amb partits amb rivals directes com el C.F. Igualada el pròxim 28 d’abril, o l’actual líder, la U.D. Viladecans, que ens visita la última jornada, el dia 25 de maig.

D’aquestes deu finals, cins d’elles les jugarem com a locals a Prada de Moles, on esperem comptar amb el recolzament dels nostres seguidors durant els 90 minuts de cada partit.

La primera d’aquestes finals serà aquest pròxim dissabte 30 de març a las 17h a Prada de Moles. El nostre equip rebrà al C.E. Júpiter, un rival molt seriós que va guanyar a un dels favorits de la categoria per 2-1 durant la passada jornada, el C.E. Manresa.

Seguim somiant amb l’ascens, però no ho volem fer sols. Us esperem a tots aquest dissabte a Prada de Moles!

#ForçaAndorra
#SomTricolors