resultats

AGOST

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

COPA CATALUNYA

2 – 1

Primera fase

06/08/2019

TERRASSA CF

Tercera divisó

COPA CATALUNYA

Primera fase 06/08/2019

2-1

FC ANDORRA

TERRASSA CF

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

COPA CATALUNYA

1 – 0

Segona fase

11/08/2019

LLEIDA

Segona divisió B Grup 3

COPA CATALUNYA

Segona fase 11/08/2019

1 – 0

FC ANDORRA

LLEIDA

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

COPA CATALUNYA

0 – 1

Tercera fase

18/08/2019

 

AE PRAT

Segona divisió B Grup 3

ESPANYOL B

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

2 – 0

Jornada 1 de 38 – 25/08/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

SETEMBRE

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

2 – 0

Jornada 2 de 38 – 01/09/2019

CF BADALONA

Segona divisió B Grup 3

GIMNÀSTIC

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 3

Jornada 3 de 38 – 08/09/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

3 – 0

Jornada 4 de 38 – 15/09/2019

SD EJEA

Segona divisió B Grup 3

AE PRAT

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 1

Jornada 5 de 38 – 22/09/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 0

Jornada 6 de 38 – 29/09/2019

VILLARREAL B

Segona divisió B Grup 3

OCTUBRE

AT. LEVANTE

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 1

Jornada 7 de 38 – 05/10/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

2 – 1

Jornada 8 de 38 – 13/10/2019

HÉRCULES CF

Segona divisió B Grup 3

ORIHUELA CF

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 1

Jornada 9 de 38 – 20/10/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 1

Jornada 10 de 38 – 26/10/2019

LLAGOSTERA

Segona divisió B Grup 3

NOVEMBRE

BARCELONA B

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 0

Jornada 11 de 38 – 03/11/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

2 – 2

Jornada 12 de 38 – 09/11/2019

CE SABADELL

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

COPA DEL REI

3 – 0

Prèvia

13/11/2019

CE ANDRATX

Tercera divisió

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

2 – 1

Jornada 13 de 38 – 17/11/2019

CD EBRO

Segona divisió B Grup 3

UE CORNELLÀ

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

2 – 0

Jornada 14 de 38 – 24/11/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

Desembre

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 0

Jornada 15 de 38 – 01/12/2019

LLEIDA

Segona divisió B Grup 3

CD CASTELLÓ

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

3 – 1

Jornada 16 de 38 – 8/12/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

4 – 3

Jornada 17 de 38 – 14/12/2019

VALENCIA M.

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

COPA DEL REI

1 – 1*

*6-7    

Primera fase 17/12/2019

CD LEGANÉS

Primera divisió

CF LA NUCÍA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 1

Jornada 18 de 38 – 22/12/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

Gener

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 0

Jornada 19 de 38 – 05/01/2020

UE OLOT

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 3

Jornada 20  de 38 – 12/01/2020

ESPANYOL B

Segona divisió B Grup 3

CF BADALONA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 0

Jornada 21 de 38 – 19/01/2019

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

0 – 0

Jornada 22  de 38 – 26/01/2020

GIMNÀSTIC

Segona divisió B Grup 3

Febrer

EJEA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

1 – 1

Jornada 23 de 38 – 02/02/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 24 de 38 – 09/02/2020

1 – 2

AE PRAT

Segona divisió B Grup 3

VILLARREAL B

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 25 de 38 – 16/02/2020

 2 – 1

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 26 de 38 – 23/02/2020

 0 – 1

AT. LEVANTE

Segona divisió B Grup 3

març

HÉRCULES CF

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 27 de 38 – 01/03/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 28 de 38 – 08/03/2020

ORIHUELA CF

Segona divisió B Grup 3

Orihuela

LLAGOSTERA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 29 de 38 – 15/03/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

Jornada 30 de 38 -22/03/2020

BARCELONA B

Segona divisió B Grup 3

CE SABADELL

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 31 de 38 – 29/03/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

Abril

CD EBRO

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 32 de 38 – 05/04/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

Jornada 33 de 38 – 12/04/2020

UE CORNELLÀ

Segona divisió B Grup 3

LLEIDA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 34 de 38 – 19/04/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

Jornada 35 de 38 – 26/04/2020

CD CASTELLÓ

Segona divisió B Grup 3

Maig

VALENCIA M.

Segunda división B Grupo 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 36 de 38 – 03/05/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 37 de 38 – 10/05/2020

CF LA NUCÍA

Segona divisió B Grup 3

UE OLOT

Segona divisió B Grup 3

LLIGA 2A B GRUP 3

Jornada 36 de 38 – 17/05/2020

FC ANDORRA

Segona divisió B Grup 3